Gratis muziek: luister hier naar Bright.FM
Dagelijks het evangelisch nieuws gratis op een rijtje. Maandelijks de duiding en achtergronden ervan op uw deurmat!

Todd Bentley werkt aan comeback

17-03-2009 21:02 14-03-2009 11:38
toddbentley2.jpg
 

SOUTH CAROLINA (USA) - Todd Bentley verwierf in korte tijd grote bekendheid met zijn Lakeland Outpouring, maar verdween van het toneel vanwege alcolholproblemen en een buitenechtelijke relatie. Nu werkt hij, met hulp van Rick Joyner, aan een comeback.

 

Rick Joyner is de oprichter van Morningstar Ministries. Samen met Jack Deere van de Wellspring Church in Texas and Bill Johnson van de Bethel Church in California begeleidt hij Bentley in zijn proces van herstel. Hij vertelt dat Bentley enkele weken geleden is getrouwd met Jessa, de vrouw met wie hij destijds vreemd ging. Bentley en zijn nieuwe vrouw geven toe dat ze te vroeg zijn begonnen aan hun relatie, maar, zo voegt Joyner eraan toe, Bentley begon er pas aan toen hij ervan overtuigd was dat zijn relatie met Shonnah niet meer te redden was.

 

Het gaat in eerste instantie om een persoonlijk herstelproces, maar Joyner zegt dat Bentley uiteindelijk weer in de bediening zal staan. De verschillende stappen van het proces zijn te volgen via de website van Morningstar Ministries.

 

Bron: www.charismamag.com

 

 

De redactie van Uitdagingonline behoudt zich het recht voor reacties in te korten. De redactie is niet verantwoordelijk voor de inhoud van de reacties. Correspondentie hierover is niet mogelijk. Reacties of delen ervan kunnen worden overgenomen in de papieren versie van Uitdaging.

Reacties

Gal. 6

Bas 17 mrt 2009 21:02
Gal 6:1 Broeders en zusters, wanneer u merkt dat een van u een misstap heeft begaan moet u, die door de Geest geleid wordt, hem zachtmoedig weer op het rechte pad brengen. Pas op dat u ook zelf niet tot misstappen wordt verleid.

Geweldig dat dit in de praktijk wordt gebracht inplaats van al die lasterpraktijken!

(goed) voorbeeld doet volgen

Tom 17 mrt 2009 08:03
waar zijn de normens en waarden gebleven, het is al zo slecht gesteld in de wereld laat staan in het christen zijn

Vreselijk!

16 mrt 2009 15:09
Die man zou zich moeten schamen. En dan nu al werken aan een comback. Snapt ie het dan echt helemaal niet? Bah!